top of page

Mio Vero

Şirket içi tasarımcılardan oluşan ekibimiz, en kaliteli ürünleri müşterilerimize doğru ve profesyonel sonuçlarla sunmak için farklı alanlardan diğer üst düzey uzmanlarla işbirliği yapmaktadır.

muslinblanket02.png
BandanaBib008.png

Hikayemiz

Görevimiz

Kaliteli ürün, iyi tasarımın ve güçlü hikaye anlatımının bir markanın özünü ve kişiliğini hayata geçirebileceğine inanıyoruz. Müşterilerimiz için mümkün olan en iyi sonuçları verdiğimizden emin olmak için, fikir aşamasından üretim ve sevkiyatın tamamlanmasına kadar dinlemek en büyük önceliğimizdir. Yaklaşımımız, müşterilerimize gerçekten benzersiz bir ürün ve memnuniyet sağlamak için bebeklerin dünyasından tasarım ilhamını pazar araştırması ve analiziyle birleştirir.

Değerlerimiz

Düşünmek* Bir işin %90'ı.

Sormak* Bilmediğiniz şeyleri keşfedin.

İlham almak* Yeni bir şey yaratın.

İşbirliği yapın* Büyük işler tek başına yapılamaz.

Oluşturmak* Tasarımınıza aşık olmayın.

Takımımız

Farklı ekibimiz tasarımcılardan, ürün stratejistlerinden, pazar araştırmacılarından ve müşteri yöneticilerinden oluşur. A'dan Z'ye, işbirlikçi yaklaşımımız, ekibin çeşitli beceri ve uzmanlığından yararlanır.

Hizmetlerimiz

Planlama

I'm a paragraph. Click here to add your own text and edit me. I’m a great place for you to tell a story and let your users know a little more about you

Sevkiyat

I'm a paragraph. Click here to add your own text and edit me. I’m a great place for you to tell a story and let your users know a little more about you

Mio Vero müşterilerini yüksek kalitede ve geniş bir ürün yelpazesiyle buluşturmak hedefiyle yola çıkmıştır. En ileri teknolojilerle ve en sıkı kalite kontrol prosedürleriyle yarattığımız ürünler sektördeki en iyiler arasında gösterilmektedir. Stoklarımızda mevcut olan ürünlere göz atın ve detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçin.

Müşteri Hizmetleri

Mio Vero ile çalıştığınız süre boyunca talep ve isteklerinizin fazlasıyla karşılanacağından emin olabilirsiniz. Sağladığımız hizmetlerle ilgili daha fazla bilgi edinmek için okumaya devam edin ya da belirli bir hizmetle ilgili sorularınız varsa bize ulaşın. Hep bir tık yakınızda olacağız.

Üretim

Basında Biz

bottom of page